barłomiej idziak

Bartłomiej Idziak, fizjoterapeuta - specjalista terapii manualnej, od 5 października będzie przyjmował pacjentów prywatnie w każdy poniedziałek w Przychodni w Śliwicach. Kontakt oraz szczegółowe informacje 696 982 305. Rejestracja 695 748 277

pielęgniarki przy sercu- pojemniku na nakrętki

W słoneczny piątek 11 września przed budynkiem Przychodni w Śliwicach stanęło serce na nakrętki. Pierwszym dzieckiem dla którego będziemy zbierać nakrętki to Aleksander Lewandowski z Czarnej Wody który choruje na SMA.  Liczymy na Wasze wsparcie.

screen strony internetowego konta pacjenta

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Śliwicach zachęca mieszkańców gminy Śliwice do założenia INTERNETOWEGO KONTA PACJENTA. Konto założyć można osobiście przychodząc do przychodni w Śliwicach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Cała procedura trwa około 30 min. Personel przychodni udzieli państwu wszelkich informacji i pomoże w dokonaniu formalności.

metalowe serce do zbierania nakrętek plastikowych

Serce na nakrętki we wrześniu stanie przed SPZOZ w Śliwicach. W wielu miejscowościach w całej Polsce pojawiły się w ostatnim czasie przepiękne metalowe, czerwone serca które służą do zbieranie plastikowych nakrętek. Ta fantastyczna inicjatywa zainspirowała również pracowników SPZOZ w Śliwicach.